Urząd Stanu Cywilnego Kietrz – USC Kietrza

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: opolskie

Urząd Stanu Cywilnego Kietrz – USC Kietrza

Urząd Stanu Cywilnego Kietrz telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Kietrz, godziny otwarcia USC Kietrz.

Urząd Stanu Cywilnego w Kietrzu kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Kietrzu, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Kietrza. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Kietrz kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Kietrzu jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Kietrzu godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Kietrzu działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Kietrz godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Kietrza mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Kietrz zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kietrzu, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kietrz

Adres: Głubczycka 22, 48-130 Kietrz

Telefon: 77 485 44 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kietrz:

  • Poniedziałek 7:30 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Kietrzu

W mieście Kietrz Urząd Stanu Cywilnego to instytucja, która ma za zadanie zarejestrować wydarzenia takie jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. W ramach swoich obowiązków ⁣Urząd Stanu Cywilnego w Kietrzu rejestruje urodzenia, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody, a także rejestruje zgony. USC Kietrz odpowiada również za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych zamieszkałych w Kietrzu i okolicach.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Kietrzu?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Kietrzu. Wniosek o odpis aktu zgonu powinien zawierać dane osoby, której dotyczy akt, takie jak imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia oraz dane dotyczące zgonu. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kietrzu i dokonaniu opłaty odpis aktu zgonu zostanie wydany petentowi

Urząd Stanu Cywilnego Kietrz ślub

Urząd Stanu Cywilnego Kietrz jest miejscem, w którym można zawrzeć związek małżeński. W celu rejestracji małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego Kietrz należy złożyć tam stosowny wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi tożsamość, takimi jak dowody osobiste lub paszporty. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Kietrz? Czas oczekiwania na ślub w USC Kietrz zależy od wielu czynników, takich jak sezon, liczba zamówionych ceremonii i dostępność sali ślubnej. Aby uniknąć długiego oczekiwania, warto jak najwcześniej zgłosić swój zamiar zawarcia małżeństwa i zarezerwować termin. W każdym przypadku najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Urzędem Stanu Cywilnego Kietrz, aby uzyskać szczegółowe informacje i ustalić najlepszy termin. Organizowany przez Urząd Stanu Cywilnego Kietrz ślub może odbyć się poza siedzibą instytucji. Taką chęć należy złożyć odpowiednio wcześniej, a także dokonać opłaty związanej z taką usługą.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kietrz

Liczba wyświetleń: 180Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS