Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa – USC Kłodawy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa – USC Kłodawy

Kłodawa Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Kłodawie akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Kłodawa.

Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kłodawie, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Kłodawa można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kłodawie jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kłodawie

Urząd Stanu Cywilnego w Kłodawie jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kłodawie. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Kłodawie jest zamknięty. Ustalone przez USC Kłodawa godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Kłodawy mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa

Adres: Dąbska 17, 62-650 Kłodawa

Telefon: 63 273 50 72,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

USC Kłodawa

Urząd Stanu Cywilnego w Kłodawie to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Kłodawa można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urząd Stanu Cywilnego w Kłodawie akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kłodawie, dostarczając dokument tożsamości i podając szczegółowe informacje o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Za wydanie dokumentu jakim jest akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa nie pobiera opłaty. Dodatkowe opłaty administracyjne są pobierane w przypadku wydawania odpisu aktu zgonu. Czas wydania dokumentu jest zależny od ilości petentów w USC Kłodawa, jednak można mieć pewność, że akt zostanie wydany podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa

Liczba wyświetleń: 178Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS