Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork – USC Kluczborka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: opolskie

Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork – USC Kluczborka

Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Stanu Cywilnego w Kluczborku ślub, akt urodzenia, termin ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego w Kluczborku kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Kluczborku oferuje różne sposoby kontaktu dla osób zainteresowanych uzyskaniem informacji lub usług. Jednym z nich jest kontakt telefoniczny, który umożliwia szybką i skuteczną pomoc pracowników urzędu. Oczywiście Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork kontakt prowadzi także poprzez pocztę elektroniczną lub tradycyjną, co może być bardziej wygodne dla niektórych klientów. Osoby, które preferują kontakt osobisty, mogą umówić się na spotkanie z pracownikiem USC Kluczborka, jednak konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie terminu, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Wszystkie te opcje mają na celu zapewnienie wygody i ułatwienie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Kluczborku.

Urząd Stanu Cywilnego w Kluczborku godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Kluczborku, który odgrywa kluczową rolę w rejestrowaniu stanu cywilnego osób i udostępnianiu informacji na temat narodzin, ślubów, rozwodów i zgonów. W związku z tym należy przestrzegać procedur i godzin otwarcia urzędu, a także wykorzystywać różne opcje kontaktu z urzędem, w tym telefoniczny, mailowy lub osobisty, po uprzedniej rejestracji wizyty. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork godziny otwarcia zostały ustalone w sposób aby mieszkańcy mogli załatwić potrzebne sprawy w dogodnym dla nich czasie.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork

Adres: Rynek 1, 46-325 Gmina Kluczbork

Telefon: 77 418 11 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Kluczborku

Urząd stanu cywilnego w Kluczborku jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Kluczbork zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Kluczborka.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Kluczbork

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Kluczbork to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Kluczborka, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kluczbork

Liczba wyświetleń: 1379Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS