Urząd Stanu Cywilnego Kolno – USC Kolna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podlaskie

Urząd Stanu Cywilnego Kolno – USC Kolna

Urząd Stanu Cywilnego w Kolnie – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kolnie. Urząd Stanu Cywilnego Kolno kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego Kolno kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kolnie, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Kolnie kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kolnie można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kolnie

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kolnie można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Kolno jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kolnie w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kolno

Adres: ul. Wojska Polskiego 20, 18-500 Kolno

Telefon: 86 278 94 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kolno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Kolno

Urząd Stanu Cywilnego w Kolnie zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Kolnie wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Kolno może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Urząd Stanu Cywilnego Kolno akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kolnie, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Kolno akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kolno

Liczba wyświetleń: 459Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS