Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki – USC Konstantynowa Łódzkiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki – USC Konstantynowa Łódzkiego

Urząd Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim? USC Konstantynów Łódzki ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Konstantynów Łódzki osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Konstantynów Łódzki w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki

Adres: Zgierska 2, 95-050 Konstantynów Łódzki

Telefon: 42 211 62 37,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 9:00-17:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim

W mieście Konstantynów Łódzki Urząd Stanu Cywilnego to instytucja, która ma za zadanie zarejestrować wydarzenia takie jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. W ramach swoich obowiązków ⁣Urząd Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim rejestruje urodzenia, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody, a także rejestruje zgony. USC Konstantynów Łódzki odpowiada również za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych zamieszkałych w Konstantynowie Łódzkim i okolicach.

Konstantynów Łódzki ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Konstantynowa Łódzkiego, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Konstantynów Łódzki oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Konstantynowie Łódzkim to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Konstantynów Łódzki

Liczba wyświetleń: 234Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS