Urząd Stanu Cywilnego Kowary – USC Kowar

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Kowary – USC Kowar

Urząd Stanu Cywilnego Kowary kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kowarach. Godziny otwarcia USC Kowary.

Urząd Stanu Cywilnego Kowary kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kowarach, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Kowarach kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kowarach można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kowarach

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kowarach można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Kowary jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kowarach w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kowary

Adres: 1 Maja 1, 58-530 Kowary

Telefon: 75 643 92 26,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kowary:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 9:00-17:00
  • Piątek 9:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Kowarach

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Kowarach. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Kowarach jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Urząd Stanu Cywilnego Kowary akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kowarach, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Kowary akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kowary

Liczba wyświetleń: 358Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS