Urząd Stanu Cywilnego Kruszwica – USC Kruszwicy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Kruszwica – USC Kruszwicy

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kruszwicy przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Kruszwica. Odpisy aktów stanu cywilnego w Kruszwicy.

Urząd Stanu Cywilnego w Kruszwicy kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Kruszwicy, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Kruszwica kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Kruszwicy, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Kruszwica kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Kruszwicy godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Kruszwicy działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Kruszwicy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kruszwica

Adres: Nadgoplańska 4, 88-150 Kruszwica

Telefon: 52 351 50 27,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kruszwica:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 7:15-15:15
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

USC Kruszwica

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa w Polsce, zajmująca się rejestrowaniem stanu cywilnego obywateli – urodzenia, małżeństwa, rozwody i zgony. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Kruszwicy można uzyskać różnego rodzaju dokumenty związane z aktami stanu cywilnego.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Kruszwicy?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Kruszwicy, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego Kruszwicy. W placówce trzeba złożyć wniosek zawierający podstawowe informacje na temat osoby, której akt dotyczy, takie jak imię i nazwisko, data i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Kruszwicy zależy od obciążenia Urzędu Stanu Cywilnego. Można mieć pewność, że pracownicy placówki dołożą wszelkich starań aby dokument wydać podczas jednej wizyty w placówce.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kruszwicy

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Kruszwicy można zawrzeć związek małżeński. Aby to zrobić, należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Natomiast w dniu ślubu stawić się w urzędzie o wyznaczonym czasie, wraz ze świadkami oraz ważnymi dokumentami tożsamości. Po zakończeniu ceremonii para otrzymuje od kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Kruszwicy odpis aktu małżeństwa.

Ślub w USC w Kruszwicy – czas oczekiwania

Ile trzeba czekać na ślub w USC Kruszwica? Zależy to od obciążenia urzędu oraz dostępności terminów. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku, popularności danej daty lub dni tygodnia. Dlatego też, jeśli para chce zawrzeć małżeństwo w konkretnym terminie, powinna jak najwcześniej skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kruszwicy i zarezerwować wymarzony termin. Urząd Stanu Cywilnego Kruszwica ślub może zrealizować także poza swoją siedzibą. Niestety w tym przypadku trzeba liczyć się także z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kruszwica

Liczba wyświetleń: 389Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS