Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój – USC Lądka-Zdroju

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój – USC Lądka-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Stanu Cywilnego w Lądku-Zdroju ślub, akt urodzenia, termin ślubu.

USC Lądek-Zdrój kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Lądku-Zdroju należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Lądku-Zdroju od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lądku-Zdroju

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Lądku-Zdroju, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Lądku-Zdroju. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój

Adres: Rynek 31, 57-540 Lądek-Zdrój

Telefon: 74 811 78 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Lądek-Zdrój Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Lądku-Zdroju można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urząd Stanu Cywilnego w Lądku-Zdroju akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój, dostarczając dokument tożsamości i informacje o zmarłej osobie – imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Wydany przez Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój aktu zgonu jest bezpłatny jeżeli mowa tutaj o pierwszym przekazaniu dokumentu. Chcąc uzyskać kolejny odpis aktu zgonu Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój pobierze od petenta opłatę administracyjną. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Lądku-Zdroju zależy od obciążenia urzędu i trybu składania wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Lądek-Zdrój

Liczba wyświetleń: 213Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS