Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca – USC Łęczycy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca – USC Łęczycy

Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca terminy ślubów. USC Łęczyca kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Łęczycy akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Łęczyca, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Łęczyca bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Łęczycy, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Łęczycy

Urząd Stany Cywilnego w Łęczycy jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Łęczycy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca

Adres: Plac Tadeusza Kościuszki 33, 99-100 Łęczyca

Telefon: 24 721 03 56,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Łęczycy to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Łęczycy. Do zadań USC Łęczyca należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Łęczycy, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Łęczycy należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Łęczycy, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Łęczycy może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Łęczyca

Liczba wyświetleń: 456Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS