Urząd Stanu Cywilnego Lubań – USC Lubania

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Lubań – USC Lubania

Urząd Stanu Cywilnego Lubań terminy ślubów. USC Lubań kontakt, telefon, adres siedziby. Urząd Stanu Cywilnego w Lubaniu akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego Lubań kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Lubaniu, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Lubaniu kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Lubaniu można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lubaniu

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Lubaniu można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Lubań jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lubaniu w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Lubań

Adres: Mickiewicza 6, 59-800 Lubań

Telefon: 75 646 44 39,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Lubań:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Lubań Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Lubaniu można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Lubaniu?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Lubaniu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego Lubania. W placówce trzeba złożyć wniosek zawierający podstawowe informacje na temat osoby, której akt dotyczy, takie jak imię i nazwisko, data i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Lubaniu zależy od obciążenia Urzędu Stanu Cywilnego. Można mieć pewność, że pracownicy placówki dołożą wszelkich starań aby dokument wydać podczas jednej wizyty w placówce.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Lubaniu

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Lubaniu można zawrzeć związek małżeński. Aby to zrobić, należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Natomiast w dniu ślubu stawić się w urzędzie o wyznaczonym czasie, wraz ze świadkami oraz ważnymi dokumentami tożsamości. Po zakończeniu ceremonii para otrzymuje od kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Lubaniu odpis aktu małżeństwa.

Ślub w USC w Lubaniu – czas oczekiwania

Ile trzeba czekać na ślub w USC Lubań? Zależy to od obciążenia urzędu oraz dostępności terminów. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku, popularności danej daty lub dni tygodnia. Dlatego też, jeśli para chce zawrzeć małżeństwo w konkretnym terminie, powinna jak najwcześniej skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Lubaniu i zarezerwować wymarzony termin. Urząd Stanu Cywilnego Lubań ślub może zrealizować także poza swoją siedzibą. Niestety w tym przypadku trzeba liczyć się także z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Lubań

Liczba wyświetleń: 445Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS