Urząd Stanu Cywilnego Łubianka – USC Łubianki

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Łubianka – USC Łubianki

Urząd Stanu Cywilnego Łubianka terminy ślubów. USC Łubianka kontakt, telefon, adres siedziby. Urząd Stanu Cywilnego w Łubiance akt urodzenia, zgonu.

USC Łubianka kontakt

Osoby potrzebujące skontaktowania się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Łubiance mają kilka opcji. Możliwe jest osobiście odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to uprzedniego umówienia wizyty, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Łubianka kontakt udostęnia przez telefon. Można również napisać e-mail do USC w Łubiance, opisując swoje problemy lub prośby, a pracownik odpowie w ciągu kilku dni roboczych. Ważne jest, aby pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Łubianka kontakt z petentami prowadzi w wyznaczonych godzinach. Warto zadbać o to, aby kontakt z USC w Łubiance był jak najbardziej sprawny i wygodny.

Urząd Stanu Cywilnego w Łubiance godziny otwarcia

Urząd, który odpowiada za rejestrację stanu cywilnego w Łubiance, działa zgodnie z przepisami prawa, a jego godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Łubianki. Instytucja jest czynna od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Łubiance, można skorzystać z powyżej wypisanego harmonogramu pracy. Ważne jest, aby pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Łubianka godziny otwarcia wyznaczył z myślą o wygodzie interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Łubianka

Adres: Aleja Jana Pawła II 8, 87-152 Łubianka

Telefon: 56 678 82 17,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Łubianka:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego Łubianka

Urząd Stanu Cywilnego w Łubiance to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Łubianki. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Łubianka działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Łubianka są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Łubianka jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Łubianka ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Łubiance to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łubiance przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Łubianka? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Łubiance z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Łubianka? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Łubiance wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Łubiance.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Łubianka

Liczba wyświetleń: 357Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS