Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny – USC Lubicza Dolnego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny – USC Lubicza Dolnego

Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny terminy ślubów. USC Lubicz Dolny kontakt, telefon, adres siedziby. Urząd Stanu Cywilnego w Lubiczu Dolnym akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego w Lubiczu Dolnym kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Lubicz Dolny, jest kilka opcji do wyboru. Można skorzystać z osobistego odwiedzenia urzędu, jednakże zazwyczaj wymaga to uprzedniej rezerwacji terminu, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Lubicz Dolny można uzyskać telefonicznie. Inną możliwością jest wysłanie e-maila do Urzędu Stanu Cywilnego Lubicz Dolny, w którym opisze się swoje problemy lub pytania, a pracownik odpowie w ciągu kilku dni. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej prowadzi wyłącznie z petentami których zapytanie będzie opatrzone tytułem, a także zwierało dane kontaktowe nadawcy.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lubiczu Dolnym

Urząd Stanu Cywilnego w Lubiczu Dolnym ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy. Przed planowaną wizytą w urzędzie warto sprawdzić godziny otwarcia placówki. Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny godziny otwarcia ustalił tak by były jak najbardziej funkcjonalne dla mieszkańców Lubicza Dolnego. Dlatego ustalono je w sposób umożliwiający odwiedziny urzędu zarówno przed pracą, jak i po jej zakończeniu. Otwarcie USC w Lubiczu Dolnym w określonych godzinach umożliwia również zgłoszenie zgonu w soboty, co jest szczególnie ważne w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny

Adres: Toruńska 24, 87-162 Lubicz Dolny

Telefon: 56 621 21 64,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny:

  • Poniedziałek 7:15-15:00
  • Wtorek 7:15-16:15
  • Środa 7:15-15:00
  • Czwartek 7:15-15:00
  • Piątek 7:15-15:00

Lubicz Dolny Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Lubiczu Dolnym to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Lubicza Dolnego. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Lubicz Dolny można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Lubicz Dolny zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Lubicz Dolny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Lubicz Dolny to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Lubicza Dolnego, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Lubicz Dolny

Liczba wyświetleń: 293Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS