Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn – USC Lubiszyna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn – USC Lubiszyna

Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Lubiszyn Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Lubiszyn terminy ślubów.

USC Lubiszyn kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Lubiszynie można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lubiszynie

Urząd Stanu Cywilnego w Lubiszynie otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Lubiszynie. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lubiszynie, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn

Adres: Myśliborska 9, 66-433 Lubiszyn

Telefon: 95 727 71 42,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Lubiszynie dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego w Lubiszynie akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego Lubiszyn, dostarczając dokument tożsamości i informacje o zmarłej osobie – imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Wydany przez Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn aktu zgonu jest bezpłatny jeżeli mowa tutaj o pierwszym przekazaniu dokumentu. Chcąc uzyskać kolejny odpis aktu zgonu Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn pobierze od petenta opłatę administracyjną. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Lubiszynie zależy od obciążenia urzędu i trybu składania wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Lubiszyn

Liczba wyświetleń: 201Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS