Urząd Stanu Cywilnego Margonin – USC Margonina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Margonin – USC Margonina

Margonin Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Margoninie akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Margonin.

Urząd Stanu Cywilnego w Margoninie kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Margoninie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Margonin kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Margoninie, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Margonin kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Margoninie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Margoninie działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Margonina.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Margonin

Adres: Poznańska 8, 64-830 Margonin

Telefon: 67 284 67 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Margonin:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Margonin Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Margoninie można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Margoninie ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Margoninie to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Margonin? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Margoninie przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Margonin? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Margoninie są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Margoninie, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Margonin

Liczba wyświetleń: 178Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS