Urząd Stanu Cywilnego Międzychód – USC Międzychodu

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Międzychód – USC Międzychodu

Urząd Stanu Cywilnego w Międzychodzie adres, kontakt, numer. Telefony USC Międzychód godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Międzychód odpis aktu stanu cywilnego.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Międzychód kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Międzychodzie wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Międzychodzie, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Międzychód, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Międzychodzie, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Międzychód kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Międzychodzie

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Międzychodzie, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Międzychód godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Międzychód godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Międzychód

Adres: Marszałka Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód

Telefon: 95 748 81 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Międzychód:

  • Poniedziałek 8:00 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:00 - 14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Międzychodzie

Urząd stanu cywilnego w Międzychodzie jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Międzychód rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Międzychód zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Międzychodu.

Urząd Stanu Cywilnego Międzychód akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Międzychodzie, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Międzychód akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Międzychód

Liczba wyświetleń: 192Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS