Urząd Stanu Cywilnego Miłosław – USC Miłosławia

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Miłosław – USC Miłosławia

Urząd Stanu Cywilnego w Miłosławiu adres, kontakt, numer. Telefony USC Miłosław godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Miłosław odpis aktu stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego w Miłosławiu kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Miłosławiu, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Miłosławia. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Miłosław kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Miłosławiu jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Miłosławiu godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Miłosławiu działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Miłosław godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Miłosławia mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Miłosław zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Miłosławiu, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Miłosław

Adres: Wrzesińska 19, 62-320 Miłosław

Telefon: 61 438 20 21,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Miłosław:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Miłosławiu

Urząd Stanu Cywilnego w Miłosławiu to instytucja, której głównym zadaniem jest zarejestrowanie i zachowanie ważnych wydarzeń w życiu człowieka, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgon. Urząd Stany Cywilnego Miłosław działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W ramach swoich działań Urząd rejestruje narodziny, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody oraz rejestruje zgony. Ponadto USC [miatso] ten odpowiada za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym mieszkańców Miłosławia.

Akt zgonu USC Miłosław

Aby otrzymać zaświadczenie o zgonie, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Miłosławiu, okazując dokument tożsamości i podając szczegółowe dane o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Miłosław akt zgonu wydaje na podstawie przepisów prawa, bez pobierania opłat. W przypadku żądania kopii aktu zgonu, mogą wystąpić dodatkowe opłaty administracyjne. Czas wydania dokumentu zależy od ilości wniosków składanych w USC Miłosław, ale pracownicy Urzędu zawsze dążą do wydania aktu podczas jednej wizyty w urzędzie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Miłosław

Liczba wyświetleń: 148Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS