Urząd Stanu Cywilnego Mońki – USC Moniek

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podlaskie

Urząd Stanu Cywilnego Mońki – USC Moniek

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Mońkach – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Moniek. Ślub cywilny w Mońkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego [miatso]

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Mońkach można uzyskać telefonicznie, mailowo lub też osobiście. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny z USC w Mońkach, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez telefon, z tego względu Urząd Stanu Cywilnego Mońki udostępnia również inne kanały kontaktowe. Często wymagana jest osobista wizyta w USC Mońki. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Mońki kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mońkach

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Mońkach lub osobistym odwiedzeniem placówki, warto, jest zapoznać się z jej godzinami w otwarcia. To właśnie wtedy Urząd Stanu Cywilnego w Mońkach umożliwia kontakt. USC Mońki otwarty jest we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Mońki godziny otwarcia ustala zgodnie z potrzebami odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Mońki

Adres: Juliusza Słowackiego 5A, 19-100 Mońki

Telefon: 85 716 24 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Mońki:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Mońkach

Urząd Stanu Cywilnego w Mońkach jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Moniek, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Mońki działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Mońkach zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Mońki jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Mońki Ślub Cywilny

Ślub cywilny jest to ceremonia, która może odbyć się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mońkach. Podczas uroczystości para młoda składa przysięgę małżeńską i otrzymuje akt małżeństwa. Urząd Stanu Cywilnego Mońki ślub przeprowadza w pomieszczeniach placówki, ale istnieje również możliwość organizacji uroczystości w innych, wcześniej ustalonych miejscach. Przed planowanym ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mońkach para młoda musi załatwić kilka formalności. Należy wypełnić wniosek o zawarcie małżeństwa, który można dostać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mońkach lub wypełnić online. W przypadku, gdy narzeczeni zawierają małżeństwo po raz kolejny, wymagane są również dokumenty potwierdzające rozwód lub śmierć poprzedniego małżonka. USC Mońki podobnie jak inne placówki tego typu pobiera odpłatę administracyjną związaną z formalnościami jakie niesie za sobą zawarcie związku małżeńskiego.

Ważnym aspektem jest czas oczekiwania na ślub w USC Mońki. Wielu narzecoznych zadaje sobie pytanie: ile czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mońkach? Czas oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mońkach zależy od wielu czynników, takich jak na przykład ilość składanych wniosków. Zazwyczaj jednak para młoda musi poczekać od kilku dni do kilku tygodni na ustalenie terminu ceremonii ślubu cywilnego. Aby uzyskać dokładne informacje na temat czasu oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mońkach, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Mońki

Liczba wyświetleń: 146Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS