Urząd Stanu Cywilnego Morawica – USC Morawicy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Stanu Cywilnego Morawica – USC Morawicy

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Morawicy – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Morawicy. Ślub cywilny w Morawicy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego [miatso]

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Morawicy można uzyskać telefonicznie, mailowo lub też osobiście. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny z USC w Morawicy, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez telefon, z tego względu Urząd Stanu Cywilnego Morawica udostępnia również inne kanały kontaktowe. Często wymagana jest osobista wizyta w USC Morawica. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Morawica kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Morawicy

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Morawicy lub osobistym odwiedzeniem placówki, warto, jest zapoznać się z jej godzinami w otwarcia. To właśnie wtedy Urząd Stanu Cywilnego w Morawicy umożliwia kontakt. USC Morawica otwarty jest we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Morawica godziny otwarcia ustala zgodnie z potrzebami odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Morawica

Adres: Kielecka 38, 26-026 Morawica

Telefon: 41 311 46 91,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Morawica:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego Morawica

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Morawicy dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Morawica ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Morawicy to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Morawicy, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Morawica ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Morawica oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Morawicy lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Morawicy to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Morawica

Liczba wyświetleń: 179Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS