Urząd Stanu Cywilnego Mosina – USC Mosiny

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Mosina – USC Mosiny

Urząd Stanu Cywilnego Mosina godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Mosina telefon, numer. Mosina Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Mosinie kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Mosinie, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Mosina można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Mosina telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Mosinie.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Mosinie mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Mosinie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Mosinie działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mosinie są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Mosinie. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Mosina

Adres: plac 20 Października 1, 62-050 Mosina

Telefon: 61 810 95 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Mosina:

  • Poniedziałek 9:00 - 17:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Mosinie

Urząd Stanu Cywilnego w Mosinie jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Mosiny, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Mosina działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Mosinie zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Mosina jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Mosina ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Mosinie to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Mosinie lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Mosina koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Mosina ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Mosinie to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Mosina oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Mosinie, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Mosina i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Mosina

Liczba wyświetleń: 210Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS