Urząd Stanu Cywilnego Myślibórz – USC Myśliborza

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Myślibórz – USC Myśliborza

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Myśliborzu przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Myślibórz. Odpisy aktów stanu cywilnego w Myśliborzu.

Urząd Stanu Cywilnego w Myśliborzu kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Myśliborzu udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Myśliborza, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Myślibórz kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Myśliborzu mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Myśliborzu godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Myśliborzu są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Myślibórz godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Myśliborzu w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Myślibórz

Adres: 1-go Maja 19, 74-300 Myślibórz

Telefon: 95 747 23 98,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Myślibórz:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 7:15-15:15
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

USC Myślibórz

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa w Polsce, zajmująca się rejestrowaniem stanu cywilnego obywateli – urodzenia, małżeństwa, rozwody i zgony. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Myśliborzu można uzyskać różnego rodzaju dokumenty związane z aktami stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Myślibórz ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Myśliborzu oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Myśliborza pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Myślibórz

Liczba wyświetleń: 1239Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS