Urząd Stanu Cywilnego Niebylec – USC Niebylca

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Niebylec – USC Niebylca

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Niebylcu. Urząd Stanu Cywilnego Niebylec kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niebylcu.

Urząd Stanu Cywilnego Niebylec kontakt

Jeśli konieczne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Niebylcu, istnieją różne możliwości kontaktu. Osobiste odwiedziny Urzędu Stanu Cywilnego w Niebylcu wymagają zwykle wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywną opcją jest kontakt telefoniczny z USC Niebylec, gdzie pracownicy odpowiedzą na pytania i udzielą pomocy. Innym sposobem jest wysłanie e-maila z opisem naszych pytań lub problemów. Urząd Stanu Cywilnego Niebylec kontakt z petentami obsługuje wykorzystując wymienione kanały. Trzeba pamiętać aby próby uzyskania wsparcia od pracowników realizować w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Stanu Cywilnego w Niebylcu godziny otwarcia

Urzędem, który odpowiada za rejestrowanie stanu cywilnego w Niebylcu, zarządza się zgodnie z przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Niebylcu można sprawdzić powyżej. Warto pamiętać aby przed wizytą osobistą zweryfikować godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Niebylcu.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Niebylec

Adres: Niebylec 183, 38-114 Niebylec

Telefon: 17 277 30 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Niebylec:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Niebylcu to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Niebylca. Do zadań USC Niebylec należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Niebylec Ślub Cywilny

Przed przystąpieniem do zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niebylec, należy załatwić kilka formalności. W pierwszej kolejności należy uzyskać zaświadczenie o stanie cywilnym, które potwierdza, że nie ma przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa. Wizyta w USC w Niebylcu jest potrzebna do tego, aby wybrać termin ceremonii, podać niezbędne dane osobowe oraz wybrać świadków, którzy będą obecni na ślubie. Ile trzeba czekać na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niebylec? Czas oczekiwania na ceremonię uzależniony jest od liczby złożonych wcześniej wniosków o ślub. Zazwyczaj na ślub cywilny w Niebylcu trzeba poczekać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Warto więc zarezerwować termin z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że ślub odbędzie się w odpowiednim czasie. Ile kosztuje ślub cywilny w Niebylec? W Urzędzie Stanu Cywilnego w Niebylec opłata za ślub wynosi 84 złote oraz dotyczy ona sporządzenia aktu małżeństwa. Dodatkowo, jeśli para chce, aby ślub odbył się w miejscu innych niż sala ślubów USC w Niebylcu, na przykład w plenerze, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Niebylec

Liczba wyświetleń: 328Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS