Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin – USC Niemodlina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: opolskie

Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin – USC Niemodlina

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Niemodlinie – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Niemodlina. Ślub cywilny w Niemodlinie.

Urząd Stanu Cywilnego w Niemodlinie kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Niemodlinie, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Niemodlina. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Niemodlinie jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Niemodlinie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Niemodlinie działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Niemodlina mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Niemodlin zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niemodlinie, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin

Adres: Bohaterów Powstań Śląskich 37, 49-100 Niemodlin

Telefon: 77 460 62 95,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin:

  • Poniedziałek 7:00 - 17:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 13:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Niemodlinie to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Niemodlina. Do zadań USC Niemodlin należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Niemodlin

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Niemodlin to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Niemodlina, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Niemodlin

Liczba wyświetleń: 182Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS