Urząd Stanu Cywilnego Oława – USC Oławy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Oława – USC Oławy

Urząd Stanu Cywilnego Oława – akty stanu cywilnego, śluby. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Oławie. USC Oława kontakt, telefon, adres.

Urząd Stanu Cywilnego Oława kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Oława, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Oława kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Oława bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Oława kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Oławie, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Oławie

Urząd Stany Cywilnego w Oławie jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Oława godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Oławie.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Oława

Adres: Rynek 25, 55-200 Oława

Telefon: +48 713 133 858,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Oława:

  • poniedziałek 8:00-15:00
  • wtorek 11:00-15:00
  • środa 8:00-17:00
  • czwartek 8:00-12:30
  • piątek 8:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Oławie

Urząd Stanu Cywilnego jest to jednostka organizacyjna, która wchodzi w skład Urzędu Gminy lub Urzędu Miasta. Głównymi zadaniami Urzędu Stanu Cywilnego w Oławie jest rejestracja urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Udając się do USC Oława, można także uzyskać skrócony lub zupełny odpis z aktów stanu cywilnego przechowywanych w archiwum placówki.

Urząd Stanu Cywilnego w Oławie akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oławie, dostarczając dokument tożsamości i podając szczegółowe informacje o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Za wydanie dokumentu jakim jest akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Oława nie pobiera opłaty. Dodatkowe opłaty administracyjne są pobierane w przypadku wydawania odpisu aktu zgonu. Czas wydania dokumentu jest zależny od ilości petentów w USC Oława, jednak można mieć pewność, że akt zostanie wydany podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Oława

Liczba wyświetleń: 2796Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS