Urząd Stanu Cywilnego Osiek – USC Osieka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Stanu Cywilnego Osiek – USC Osieka

Urząd Stanu Cywilnego Osiek telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Osiek, godziny otwarcia USC Osiek.

Urząd Stanu Cywilnego Osiek kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Osieku, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Osieku kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Osieku można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Osieku

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Osieku można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Osiek jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Osieku w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Osiek

Adres: Rynek 1, 28-221 Osiek

Telefon: 15 867 12 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Osiek:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

USC Osiek

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa w Polsce, zajmująca się rejestrowaniem stanu cywilnego obywateli – urodzenia, małżeństwa, rozwody i zgony. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Osieku można uzyskać różnego rodzaju dokumenty związane z aktami stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Osiek ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Osieku oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Osieka pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Osiek

Liczba wyświetleń: 202Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS