Urząd Stanu Cywilnego Osielsko – USC Osielska

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Osielsko – USC Osielska

Urząd Stanu Cywilnego Osielsko terminy ślubów. USC Osielsko kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Osielsku akt urodzenia, zgonu.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Osielsko kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Osielsku wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Osielsku, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Osielsko, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Osielsku, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Osielsko kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Osielsku

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Osielsku, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Osielsko godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Osielsko godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Osielsko

Adres: Szosa Gdańska 55a, 86-031 Osielsko

Telefon: 52 324 18 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Osielsko:

  • Poniedziałek 9:00 - 17:00
  • Wtorek 9:00 - 17:00
  • Środa 9:00 - 17:00
  • Czwartek 9:00 - 17:00
  • Piątek 9:00 - 17:00

Urząd Stanu Cywilnego w Osielsku

Urząd Stanu Cywilnego w Osielsku to instytucja, której głównym zadaniem jest zarejestrowanie i zachowanie ważnych wydarzeń w życiu człowieka, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgon. Urząd Stany Cywilnego Osielsko działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W ramach swoich działań Urząd rejestruje narodziny, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody oraz rejestruje zgony. Ponadto USC [miatso] ten odpowiada za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym mieszkańców Osielska.

Urząd Stanu Cywilnego Osielsko ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Osielsku to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Osielsku lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Osielsko koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Osielsko ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Osielsku to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Osielsko oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Osielsku, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Osielsko i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Osielsko

Liczba wyświetleń: 361Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS