Urząd Stanu Cywilnego Ozorków – USC Ozorkowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Ozorków – USC Ozorkowa

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ozorkowie – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Ozorkowa. Ślub cywilny w Ozorkowie.

Urząd Stanu Cywilnego w Ozorkowie kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Ozorkowie, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Ozorkowa. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Ozorków kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Ozorkowie jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Ozorkowie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Ozorkowie działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Ozorków godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Ozorkowa mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Ozorków zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ozorkowie, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ozorków

Adres: Listopadowa 16, 95-035 Ozorków

Telefon: 42 710 31 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Ozorków:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 9:00-17:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Ozorkowie to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Ozorkowa. Do zadań USC Ozorków należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Ozorków ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ozorkowie to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Ozorkowa, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Ozorków ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Ozorków oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Ozorkowie lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Ozorkowie to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Ozorków

Liczba wyświetleń: 1256Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS