Urząd Stanu Cywilnego Pelplin – USC Pelplina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Pelplin – USC Pelplina

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Pelplinie przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Pelplin. Odpisy aktów stanu cywilnego w Pelplinie.

Urząd Stanu Cywilnego w Pelplinie kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Pelplinie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Pelplin, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Pelplin telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Pelplinie. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Pelplin kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Pelplinie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Pelplinie jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Pelplin, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Pelplin godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Pelplin

Adres: Plac Grunwaldzki 4, 83-130 Pelplin

Telefon: 58 536 12 61,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Pelplin:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-17:00
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Pelplinie

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Pelplinie. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Pelplinie jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Pelplinie ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pelplinie to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Pelplin? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pelplinie przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Pelplin? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pelplinie są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Pelplinie, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Pelplin

Liczba wyświetleń: 266Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS