Urząd Stanu Cywilnego Pobiedziska – USC Pobiedzisk

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Pobiedziska – USC Pobiedzisk

USC Pobiedziska kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pobiedziskach. Urząd Stanu Cywilnego Pobiedziska ślub, akt urodzin.

Urząd Stanu Cywilnego w Pobiedziskach kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Pobiedziskach, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Pobiedziska można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Pobiedziska telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Pobiedziskach.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Pobiedziskach mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Pobiedziskach godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Pobiedziskach działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Pobiedziskach są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Pobiedziskach. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Pobiedziska

Adres: Tadeusza Kościuszki 4, 62-010 Pobiedziska

Telefon: 61 897 71 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Pobiedziska:

  • Poniedziałek 8:30-16:30
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Pobiedziskach

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Pobiedziskach. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Pobiedziskach jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Urząd Stanu Cywilnego Pobiedziska ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Pobiedziskach oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Pobiedzisk pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Pobiedziska

Liczba wyświetleń: 253Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS