Urząd Stanu Cywilnego Poddębice – USC Poddębic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Poddębice – USC Poddębic

Urząd Stanu Cywilnego w Poddębicach adres, kontakt, numer. Telefony USC Poddębice godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Poddębice odpis aktu stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego w Poddębicach kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Poddębicach, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Poddębice można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Poddębice telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Poddębicach.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Poddębicach mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Poddębicach godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Poddębicach działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Poddębicach są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Poddębicach. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Poddębice

Adres: Łódzka 17, 99-200 Poddębice

Telefon: 43 678 25 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Poddębice:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego w Poddębicach

Aby uzyskać informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, można skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Poddębicach. Aby zagwarantować rzetelność informacji, Urząd Stanu Cywilnego Poddębice przechowuje akty stanu cywilnego w swoim archiwum, a osoby zainteresowane mogą wnioskować o ich aktualizację lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność USC w Poddębicach odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dokładnych informacji o stanie cywilnym osób.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Poddębicach?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Poddębicach, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Poddębicach? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Poddębice akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Poddębice

Liczba wyświetleń: 222Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS