Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój – USC Polanicy-Zdroju

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój – USC Polanicy-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polanicy-Zdroju. Godziny otwarcia USC Polanica-Zdrój.

USC Polanica-Zdrój kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Polanicy-Zdroju należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Polanicy-Zdroju od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Polanicy-Zdroju

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Polanicy-Zdroju, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Polanicy-Zdroju. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój

Adres: Dąbrowskiego 3, 57-320 Polanica-Zdrój

Telefon: 74 868 06 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 17:00
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Polanica-Zdrój Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Polanicy-Zdroju można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Polanica-Zdrój Ślub Cywilny

Przed przystąpieniem do zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polanica-Zdrój, należy załatwić kilka formalności. W pierwszej kolejności należy uzyskać zaświadczenie o stanie cywilnym, które potwierdza, że nie ma przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa. Wizyta w USC w Polanicy-Zdroju jest potrzebna do tego, aby wybrać termin ceremonii, podać niezbędne dane osobowe oraz wybrać świadków, którzy będą obecni na ślubie. Ile trzeba czekać na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polanica-Zdrój? Czas oczekiwania na ceremonię uzależniony jest od liczby złożonych wcześniej wniosków o ślub. Zazwyczaj na ślub cywilny w Polanicy-Zdroju trzeba poczekać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Warto więc zarezerwować termin z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że ślub odbędzie się w odpowiednim czasie. Ile kosztuje ślub cywilny w Polanica-Zdrój? W Urzędzie Stanu Cywilnego w Polanica-Zdrój opłata za ślub wynosi 84 złote oraz dotyczy ona sporządzenia aktu małżeństwa. Dodatkowo, jeśli para chce, aby ślub odbył się w miejscu innych niż sala ślubów USC w Polanicy-Zdroju, na przykład w plenerze, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Polanica-Zdrój

Liczba wyświetleń: 101Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS