Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój – USC Połczyna-Zdroju

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój – USC Połczyna-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju. Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój kontakt.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Połczynie-Zdroju można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Połczynie-Zdroju, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Połczyna-Zdroju.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Połczynie-Zdroju nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój

Adres: Plac Wolności 11, 78-320 Połczyn-Zdrój

Telefon: 94 36 63 188,

Email: urzad@połczyn-zdroj.pl

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój:

  • Poniedziałek 7:15 - 15:15
  • Wtorek 7:15 - 15:15
  • Środa 7:15 - 15:15
  • Czwartek 7:15 - 15:15
  • Piątek 7:15 - 15:15

Urząd Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego jest to jednostka organizacyjna, która wchodzi w skład Urzędu Gminy lub Urzędu Miasta. Głównymi zadaniami Urzędu Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju jest rejestracja urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Udając się do USC Połczyn-Zdrój, można także uzyskać skrócony lub zupełny odpis z aktów stanu cywilnego przechowywanych w archiwum placówki.

Połczyn-Zdrój Ślub Cywilny

Ślub cywilny jest to ceremonia, która może odbyć się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju. Podczas uroczystości para młoda składa przysięgę małżeńską i otrzymuje akt małżeństwa. Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój ślub przeprowadza w pomieszczeniach placówki, ale istnieje również możliwość organizacji uroczystości w innych, wcześniej ustalonych miejscach. Przed planowanym ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju para młoda musi załatwić kilka formalności. Należy wypełnić wniosek o zawarcie małżeństwa, który można dostać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju lub wypełnić online. W przypadku, gdy narzeczeni zawierają małżeństwo po raz kolejny, wymagane są również dokumenty potwierdzające rozwód lub śmierć poprzedniego małżonka. USC Połczyn-Zdrój podobnie jak inne placówki tego typu pobiera odpłatę administracyjną związaną z formalnościami jakie niesie za sobą zawarcie związku małżeńskiego.

Ważnym aspektem jest czas oczekiwania na ślub w USC Połczyn-Zdrój. Wielu narzecoznych zadaje sobie pytanie: ile czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju? Czas oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju zależy od wielu czynników, takich jak na przykład ilość składanych wniosków. Zazwyczaj jednak para młoda musi poczekać od kilku dni do kilku tygodni na ustalenie terminu ceremonii ślubu cywilnego. Aby uzyskać dokładne informacje na temat czasu oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Połczynie-Zdroju, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Połczyn-Zdrój

Liczba wyświetleń: 227Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS