Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno – USC Rogoźna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno – USC Rogoźna

Godziny otwarcia i kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Rogoźnie. Jak otrzymać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rogoźnie. Ślub cywilny USC Rogoźno.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Rogoźnie wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Rogoźnie, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Rogoźno, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Rogoźnie, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Rogoźnie

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rogoźnie, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Rogoźno godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno

Adres: Nowa 2, 64-610 Rogoźno

Telefon: 67 268 44 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Rogoźnie

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Rogoźnie. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Rogoźnie jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Rogoźnie?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Rogoźnie, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Rogoźnie? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Rogoźno

Liczba wyświetleń: 293Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS