Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica – USC Rokietnicy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica – USC Rokietnicy

Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica – akty stanu cywilnego, śluby. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Rokietnicy. USC Rokietnica kontakt, telefon, adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Rokietnicy kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Rokietnicy, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Rokietnicy. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Rokietnicy jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Rokietnicy godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Rokietnicy działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Rokietnicy mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Rokietnica zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rokietnicy, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica

Adres: Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica

Telefon: 61 896 06 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica:

  • Poniedziałek 12:00-18:00
  • Wtorek 8:00-12:00
  • Środa 10:00-14:00
  • Czwartek 8:00-12:00
  • Piątek 8:00-12:00

Urząd Stanu Cywilnego w Rokietnicy

Aby uzyskać informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, można skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Rokietnicy. Aby zagwarantować rzetelność informacji, Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica przechowuje akty stanu cywilnego w swoim archiwum, a osoby zainteresowane mogą wnioskować o ich aktualizację lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność USC w Rokietnicy odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dokładnych informacji o stanie cywilnym osób.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Rokietnica

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Rokietnica to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Rokietnicy, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Rokietnica

Liczba wyświetleń: 407Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS