Urząd Stanu Cywilnego Rypin – USC Rypina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Rypin – USC Rypina

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Rypinie. Urząd Stanu Cywilnego Rypin kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rypinie.

Urząd Stanu Cywilnego Rypin kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Rypinie, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Rypinie kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Rypinie można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Rypinie

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Rypinie można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Rypin jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Rypinie w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Rypin

Adres: Warszawska 40, 87-500 Rypin

Telefon: 54 280 96 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Rypin:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Rypinie

Urząd stanu cywilnego w Rypinie odpowiada za rejestrowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Rypina, takie jak narodziny, zawarcie lub zakończenie małżeństwa czy śmierć. Urząd Stanu Cywilnego Rypin działa na podstawie przepisów prawa i ma za zadanie zarejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Urzędnicy w USC Rypin mogą również dokonać zmiany imienia i nazwiska, wydają akty urodzenia, rejestrują małżeństwa i rozwody oraz rejestrują zgony.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rypinie

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rypinie to idealne rozwiązanie dla par, które chcą oficjalnie się oficjalnie związać. Ceremonia ta jest prostym, ale uroczystym sposobem na przysięgę miłości i wierności. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Rypin? Przed rozpoczęciem ceremonii para musi zarezerwować wizytę w urzędzie, zgłaszając swoje zamiary i dostarczając wymagane dokumenty. Konieczne będzie również uiszczenie opłaty. Po ceremonii para otrzyma oficjalne dokumenty, które potwierdzają ich stan cywilny oraz wypis aktu małżeństwa. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rypinie jest przeprowadzany przez kierownika placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Rypin

Liczba wyświetleń: 303Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS