Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie – USC Sępólna Krajeńskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie – USC Sępólna Krajeńskiego

Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Sępólno Krajeńskie Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Sępólno Krajeńskie terminy ślubów.

Urząd Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Sępólno Krajeńskie osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Sępólno Krajeńskie w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie

Adres: ul. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie

Telefon: 52 389 42 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie

Urząd Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Sępólnie Krajeńskim wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Sępólno Krajeńskie może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Sępólnie Krajeńskim z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Sępólno Krajeńskie? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Sępólnie Krajeńskim.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Sępólno Krajeńskie

Liczba wyświetleń: 338Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS