Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze – USC Siemiatycz

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podlaskie

Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze – USC Siemiatycz

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Siemiatyczach telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Siemiatyczach. Ślub cywilny w USC Siemiatycze.

Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Siemiatyczach można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Siemiatycze przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Siemiatyczach

Przed kontaktowaniem się z USC w Siemiatyczach, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Siemiatyczach godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Siemiatyczach jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze

Adres: ul. Pałacowa 2, 17-300 Siemiatycze

Telefon: 85 65 65 835,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Siemiatyczach

Urząd stanu cywilnego w Siemiatyczach jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Siemiatycze zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Siemiatycz.

Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Siemiatyczach ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Siemiatycze można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Siemiatycze

Liczba wyświetleń: 427Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS