Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna – USC Skwierzyny

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna – USC Skwierzyny

Skwierzyna Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Skwierzynie akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Skwierzyna.

Urząd Stanu Cywilnego w Skwierzynie kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Skwierzynie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Skwierzyna, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Skwierzynie. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Skwierzynie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Skwierzynie jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Skwierzyna, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna

Adres: Rynek 1, 66-440 Skwierzyna

Telefon: 95 721 65 21,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-16:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Skwierzynie

Urząd stanu cywilnego w Skwierzynie to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Skwierzyny. Pracownicy USC Skwierzyna wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Skwierzynie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Skwierzyny pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Skwierzyna

Liczba wyświetleń: 246Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS