Urząd Stanu Cywilnego Sława – USC Sławy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Sława – USC Sławy

Urząd Stanu Cywilnego w Sławie kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego [miesto]. Akt urodzenia, zgonu ślubu w USC Sława.

Urząd Stanu Cywilnego w Sławie kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Sławie, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Sławy. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Sława kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Sławie jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Sławie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Sławie działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Sława godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Sławy mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Sława zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sławie, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Sława

Adres: Henryka Pobożnego 10, 67-410 Sława

Telefon: 68 355 83 17,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Sława:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Sława Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Sławie to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Sławy. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Sława można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Sława zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Stanu Cywilnego Sława ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Sławie to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sławie przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Sława? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Sławie z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Sława? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Sławie wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Sławie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Sława

Liczba wyświetleń: 383Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS