Urząd Stanu Cywilnego Sławno – USC Sławna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Sławno – USC Sławna

Urząd Stanu Cywilnego w Sławnie adres, kontakt, numer. Telefony USC Sławno godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Sławno odpis aktu stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Sławno kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Sławno kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Sławnie można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Sławno kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Sławno przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Sławnie

Przed kontaktowaniem się z USC w Sławnie, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Sławnie godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Sławnie jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Sławno

Adres: Marii Curie-Skłodowskiej 9, 76-100 Sławno

Telefon: 59 810 00 18 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Sławno:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego Sławno

Urząd Stanu Cywilnego w Sławnie to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Sławna. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Sławno działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Sławno są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Sławno jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Sławno Ślub Cywilny

Przed przystąpieniem do zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sławno, należy załatwić kilka formalności. W pierwszej kolejności należy uzyskać zaświadczenie o stanie cywilnym, które potwierdza, że nie ma przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa. Wizyta w USC w Sławnie jest potrzebna do tego, aby wybrać termin ceremonii, podać niezbędne dane osobowe oraz wybrać świadków, którzy będą obecni na ślubie. Ile trzeba czekać na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sławno? Czas oczekiwania na ceremonię uzależniony jest od liczby złożonych wcześniej wniosków o ślub. Zazwyczaj na ślub cywilny w Sławnie trzeba poczekać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Warto więc zarezerwować termin z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że ślub odbędzie się w odpowiednim czasie. Ile kosztuje ślub cywilny w Sławno? W Urzędzie Stanu Cywilnego w Sławno opłata za ślub wynosi 84 złote oraz dotyczy ona sporządzenia aktu małżeństwa. Dodatkowo, jeśli para chce, aby ślub odbył się w miejscu innych niż sala ślubów USC w Sławnie, na przykład w plenerze, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Sławno

Liczba wyświetleń: 262Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS