Urząd Stanu Cywilnego Słubice – USC Słubic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Słubice – USC Słubic

Urząd Stanu Cywilnego Słubice numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Słubice Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Słubice terminy ślubów.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Słubice kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Słubicach wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Słubicach, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Słubice, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Słubicach, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Słubice kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Słubicach

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Słubicach, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Słubice godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Słubice godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Słubice

Adres: Akademicka 1, 69-100 Gmina Słubice

Telefon: 95 737 20 88,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Słubice:

  • Poniedziałek 8:00-14:00
  • Wtorek 8:00-14:00
  • Środa 10:00-16:00
  • Czwartek 8:00-14:00
  • Piątek 8:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Słubicach

Urząd stanu cywilnego w Słubicach jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Słubice rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Słubice zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Słubic.

Urząd Stanu Cywilnego Słubice akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Słubicach, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Słubice akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Słubice

Liczba wyświetleń: 873Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS