Urząd Stanu Cywilnego Stegna – USC Stegny

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Stegna – USC Stegny

Urząd Stanu Cywilnego Stegna terminy ślubów. USC Stegna kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Stegnie akt urodzenia, zgonu.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Stegna kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Stegnie wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Stegnie, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Stegna, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Stegnie, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Stegna kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Stegnie

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Stegnie, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Stegna godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Stegna godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Stegna

Adres: ul. Gdańska 34, 82-103 Stegna

Telefon: 55 247 81 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Stegna:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Stegna Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Stegnie można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Stegna ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Stegnie to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Stegny, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Stegna ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Stegna oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Stegnie lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Stegnie to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Stegna

Liczba wyświetleń: 317Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS