Urząd Stanu Cywilnego Strzegom – USC Strzegomia

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Strzegom – USC Strzegomia

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Strzegomiu – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Strzegomia. Ślub cywilny w Strzegomiu.

Urząd Stanu Cywilnego Strzegom kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Strzegom kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Strzegomiu można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Strzegom kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Strzegom przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Strzegomiu

Przed kontaktowaniem się z USC w Strzegomiu, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Strzegomiu godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Strzegomiu jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Strzegom

Adres: Świdnicka 15-17, 58-150 Strzegom

Telefon: 74 855 07 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Strzegom:

  • Poniedziałek 7:30-16:00
  • Wtorek 7:30-16:00
  • Środa 7:30-16:00
  • Czwartek 7:30-16:00
  • Piątek 7:30-13:00

USC Strzegom

Urząd Stanu Cywilnego w Strzegomiu to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Strzegom można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Strzegomiu?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Strzegomiu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego Strzegomia. W placówce trzeba złożyć wniosek zawierający podstawowe informacje na temat osoby, której akt dotyczy, takie jak imię i nazwisko, data i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Strzegomiu zależy od obciążenia Urzędu Stanu Cywilnego. Można mieć pewność, że pracownicy placówki dołożą wszelkich starań aby dokument wydać podczas jednej wizyty w placówce.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Strzegomiu

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Strzegomiu można zawrzeć związek małżeński. Aby to zrobić, należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Natomiast w dniu ślubu stawić się w urzędzie o wyznaczonym czasie, wraz ze świadkami oraz ważnymi dokumentami tożsamości. Po zakończeniu ceremonii para otrzymuje od kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Strzegomiu odpis aktu małżeństwa.

Ślub w USC w Strzegomiu – czas oczekiwania

Ile trzeba czekać na ślub w USC Strzegom? Zależy to od obciążenia urzędu oraz dostępności terminów. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku, popularności danej daty lub dni tygodnia. Dlatego też, jeśli para chce zawrzeć małżeństwo w konkretnym terminie, powinna jak najwcześniej skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Strzegomiu i zarezerwować wymarzony termin. Urząd Stanu Cywilnego Strzegom ślub może zrealizować także poza swoją siedzibą. Niestety w tym przypadku trzeba liczyć się także z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Strzegom

Liczba wyświetleń: 214Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS