Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów – USC Strzyżowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów – USC Strzyżowa

Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów, godziny otwarcia USC Strzyżów.

Urząd Stanu Cywilnego w Strzyżowie kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Strzyżowie udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Strzyżowa, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Strzyżowie mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Strzyżowie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Strzyżowie są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Strzyżowie w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów

Adres: ul. Przecławczyka 5, 38-100 Strzyżów

Telefon: 17 276 13 54,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Strzyżowie

Urząd stanu cywilnego w Strzyżowie jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Strzyżów zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Strzyżowa.

Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Strzyżowie istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Strzyżowie jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Strzyżów muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Strzyżów

Liczba wyświetleń: 414Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS