Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin – USC Sulęcina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin – USC Sulęcina

Urząd Stanu Cywilnego w Sulęcinie adres, kontakt, numer. Telefony USC Sulęcin godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin odpis aktu stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego w Sulęcinie kontakt

Osoby chcące skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Sulęcinie, mogą skorzystać z różnych opcji. Jedną z możliwości jest kontakt telefoniczny, w czasie którego pracownicy urzędu udzielają pomocy i odpowiedzi na pytania klientów. Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin kontakt prowadzi również z wykorzystaniem poczty elektronicznej lub tradycyjnej. Należy jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy. Wszystkie te opcje kontaktu są dostępne, aby zapewnić klientom wygodę i ułatwić kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Sulęcinie.

Urząd Stanu Cywilnego w Sulęcinie godziny otwarcia

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie Urzędu Stanu Cywilnego w Sulęcinie, należy przestrzegać określonych zasad i godzin otwarcia podczas dni roboczych. W przypadku dni świątecznych, godziny otwarcia mogą ulec zmianie, co wymaga uprzedniego sprawdzenia ich. Klienci mają możliwość kontaktu z USC Sulęcin poprzez różne kanały, w tym telefonicznie, mailowo lub osobiście po wcześniejszym umówieniu się na wizytę, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Sulęcinie zostały ustalone tak aby każdy z petentów mógł zrealizować potrzebne sprawy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin

Adres: ul. Lipowa 18, 69-200 Sulęcin

Telefon: 95 755 23 52,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

USC Sulęcin

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa w Polsce, zajmująca się rejestrowaniem stanu cywilnego obywateli – urodzenia, małżeństwa, rozwody i zgony. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulęcinie można uzyskać różnego rodzaju dokumenty związane z aktami stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego w Sulęcinie odebranie aktu zgonu

W wypadku śmierci bliskiej osoby poza formalnościami związanymi z pogrzebem trzeba również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Sulęcinie i zgłosić zgon. Jeśli potrzebny jest dokument potwierdzający, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulęcinie. Wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz podanie szczegółowych informacji o zmarłej osobie. Jeżeli Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin akt zgonu ma wystawić po raz kolejny wymagane jest uiszczenie opłaty administracyjnej. W placówce Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin akt zgonu wydawany jest tego samego dnia w którym petent zgłosi się po dokument. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wydanie dokumentu to zależy on od obłożenia pracy w urzędzie oraz sposobu złożenia wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Sulęcin

Liczba wyświetleń: 427Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS