Urząd Stanu Cywilnego Supraśl – USC Supraśla

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podlaskie

Urząd Stanu Cywilnego Supraśl – USC Supraśla

Urząd Stanu Cywilnego Supraśl numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Supraśl Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Supraśl terminy ślubów.

Urząd Stanu Cywilnego w Supraślu kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Supraśl kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Supraśl osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Supraśl telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Supraślu godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Supraślu działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Supraśl godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Supraśl w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Supraśl

Adres: ul. Józefa Piłsudskiego 58, 16-030 Supraśl

Telefon: 85 713 27 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Supraśl:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 9:00-17:00
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Supraślu

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Supraślu. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Supraślu jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Urząd Stanu Cywilnego w Supraślu odebranie aktu zgonu

W wypadku śmierci bliskiej osoby poza formalnościami związanymi z pogrzebem trzeba również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Supraślu i zgłosić zgon. Jeśli potrzebny jest dokument potwierdzający, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Supraślu. Wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz podanie szczegółowych informacji o zmarłej osobie. Jeżeli Urząd Stanu Cywilnego Supraśl akt zgonu ma wystawić po raz kolejny wymagane jest uiszczenie opłaty administracyjnej. W placówce Urząd Stanu Cywilnego Supraśl akt zgonu wydawany jest tego samego dnia w którym petent zgłosi się po dokument. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wydanie dokumentu to zależy on od obłożenia pracy w urzędzie oraz sposobu złożenia wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Supraśl

Liczba wyświetleń: 447Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS