Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz – USC Swarzędza

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz – USC Swarzędza

Kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Swarzędzu. Godziny otwarcia USC Swarzędz dostępne na stronie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego Swarzędza.

Urząd Stanu Cywilnego w Swarzędzu kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Swarzędzu, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Swarzędza. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Swarzędzu jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Swarzędzu godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Swarzędzu działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Swarzędza mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Swarzędz zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Swarzędzu, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz

Adres: Poznańska 25, 62-020 Swarzędz

Telefon: 616 512 209,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz:

  • Poniedziałek 8:30-15:30
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz

Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Swarzędz działa na podstawie prawa, które określa proces rejestracji i przechowywania oficjalnych dokumentów. W placówce można dokonać bieżącej rejestracji narodzin, nadania imion i nazwisk, a także uzyskać akty urodzenia. W Urzędzie Stanu Cywilnego Swarzędz możliwa jest także rejestracja małżeństw, rozwodów i zgonów, a archiwum instytucji zawiera cenne dokumenty, które są pomocne dla petentów, potrzebujących ich odpisów.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Swarzędzu, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Swarzędzu należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Swarzędzu, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Swarzędzu może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Swarzędz

Liczba wyświetleń: 599Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS