Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin – USC Świebodzina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin – USC Świebodzina

Kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Świebodzinie. Godziny otwarcia USC Świebodzin dostępne na stronie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego Świebodzina.

USC Świebodzin kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Świebodzinie należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Świebodzinie od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Świebodzinie

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Świebodzinie, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Świebodzinie. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin

Adres: plac Jana Pawła II 1, 66-200 Świebodzin

Telefon: 68 475 08 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin:

  • poniedziałek 8:00-14:00
  • wtorek 8:00-14:00
  • środa 8:00-14:00
  • czwartek 8:00-14:00
  • piątek 8:00-12:00

Urząd Stanu Cywilnego w Świebodzinie

Urząd Stanu Cywilnego w Świebodzinie to instytucja, której głównym zadaniem jest zarejestrowanie i zachowanie ważnych wydarzeń w życiu człowieka, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgon. Urząd Stany Cywilnego Świebodzin działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W ramach swoich działań Urząd rejestruje narodziny, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody oraz rejestruje zgony. Ponadto USC [miatso] ten odpowiada za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym mieszkańców Świebodzina.

Urząd Stanu Cywilnego w Świebodzinie akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego Świebodzin, dostarczając dokument tożsamości i informacje o zmarłej osobie – imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Wydany przez Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin aktu zgonu jest bezpłatny jeżeli mowa tutaj o pierwszym przekazaniu dokumentu. Chcąc uzyskać kolejny odpis aktu zgonu Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin pobierze od petenta opłatę administracyjną. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Świebodzinie zależy od obciążenia urzędu i trybu składania wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Świebodzin

Liczba wyświetleń: 606Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS