Urząd Stanu Cywilnego Szamocin – USC Szamocina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Szamocin – USC Szamocina

USC Szamocin kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szamocinie. Urząd Stanu Cywilnego Szamocin ślub, akt urodzin.

Urząd Stanu Cywilnego w Szamocinie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Szamocin, jest kilka opcji do wyboru. Można skorzystać z osobistego odwiedzenia urzędu, jednakże zazwyczaj wymaga to uprzedniej rezerwacji terminu, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Szamocin można uzyskać telefonicznie. Inną możliwością jest wysłanie e-maila do Urzędu Stanu Cywilnego Szamocin, w którym opisze się swoje problemy lub pytania, a pracownik odpowie w ciągu kilku dni. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Szamocin kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej prowadzi wyłącznie z petentami których zapytanie będzie opatrzone tytułem, a także zwierało dane kontaktowe nadawcy.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Szamocinie

Urząd Stanu Cywilnego w Szamocinie ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy. Przed planowaną wizytą w urzędzie warto sprawdzić godziny otwarcia placówki. Urząd Stanu Cywilnego Szamocin godziny otwarcia ustalił tak by były jak najbardziej funkcjonalne dla mieszkańców Szamocina. Dlatego ustalono je w sposób umożliwiający odwiedziny urzędu zarówno przed pracą, jak i po jej zakończeniu. Otwarcie USC w Szamocinie w określonych godzinach umożliwia również zgłoszenie zgonu w soboty, co jest szczególnie ważne w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Szamocin

Adres: ul. Plac Wolności 19, 64-820 Szamocin

Telefon: 67 284 80 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Szamocin:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego Szamocin

Urząd Stanu Cywilnego w Szamocinie to instytucja odpowiedzialna za dokumentowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Szamocina. W placówce tej dokonuje się rejestracji narodzin, zawierania i rozwiązywania małżeństw oraz rejestracji zgonów. Urząd Stanu Cywilnego Szamocin działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma za zadanie rejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Oprócz tego, urzędnicy USC Szamocin są uprawnieni do dokonywania zmian w imieniu i nazwisku oraz wydawania aktów urodzenia. Warto pamiętać, że rejestracja wydarzeń życiowych w Urzędzie Stanu Cywilnego Szamocin jest ważnym krokiem w urzeczywistnieniu formalnych procedur związanych z życiem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Szamocin ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Szamocinie istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Szamocin zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Szamocinie jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Szamocin muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Szamocin

Liczba wyświetleń: 398Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS