Urząd Stanu Cywilnego Sztum – USC Sztumu

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Sztum – USC Sztumu

Urząd Stanu Cywilnego w Sztumie – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sztumie? USC Sztum ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Sztumie kontakt

Kontakt z urzędem Stanu Cywilnego w Sztumie można nawiązać na kilka sposobów. Możliwe jest osobiste udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Sztumie w celu załatwienia sprawy na miejscu. W takim przypadku należy zwykle wcześniej umówić się na wizytę, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa.

Urząd Stanu Cywilnego Sztum kontakt zdalny prowadzi przez telefon. Można zadzwonić do Urzędu Stanu Cywilnego Sztum i porozmawiać z pracownikiem, który pomoże rozwiązać problem lub udzieli odpowiedzi na pytania. Zainteresowane osoby mogą także napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Sztumie, podając swoje pytania lub prośby. Ostatnim sposobem jest przesłanie listu do Urzędu Stanu Cywilnego w Sztumie. Warto jednak pamiętać, że czas odpowiedzi może być nieco dłuższy niż w przypadku kontaktu przez inne kanały. Ważne jest, aby przy każdym kontakcie z Urzędem Stanu Cywilnego podać imię i nazwisko, a także numer telefonu lub adres e-mail, dzięki czemu urząd będzie mógł się z nami skontaktować w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Sztumie godziny otwarcia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Urząd Stanu Cywilnego w Sztumie, jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, takich jak święta państwowe lub lokalne. Wszystkie godziny funkcjonowania Urzędu Stanu Cywilnego w Sztumie z pewnością zostały podane na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Sztum godziny otwarcia dostosował do potrzeb klienta. Warto skontaktować się z USC Sztum chcąc uzyskać informacje na temat dodatkowych dyżurów pracowników w weekendy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Sztum

Adres: Adama Mickiewicza 39, 82-400 Sztum

Telefon: 55 640 63 26,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Sztum:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-17:00
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Sztum

Urząd Stanu Cywilnego Sztum to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Sztum działa na podstawie prawa, które określa proces rejestracji i przechowywania oficjalnych dokumentów. W placówce można dokonać bieżącej rejestracji narodzin, nadania imion i nazwisk, a także uzyskać akty urodzenia. W Urzędzie Stanu Cywilnego Sztum możliwa jest także rejestracja małżeństw, rozwodów i zgonów, a archiwum instytucji zawiera cenne dokumenty, które są pomocne dla petentów, potrzebujących ich odpisów.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Sztumie?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Sztumie, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Sztumie? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Sztum akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Sztum

Liczba wyświetleń: 310Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS