Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno – USC Trzemeszna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno – USC Trzemeszna

Kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Trzemesznie. Godziny otwarcia USC Trzemeszno dostępne na stronie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego Trzemeszna.

USC Trzemeszno kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Trzemesznie można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Trzemesznie

Urząd Stanu Cywilnego w Trzemesznie otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Trzemesznie. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Trzemesznie, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno

Adres: ul. 1 Maja 1, 62-240 Trzemeszno

Telefon: 61 415 43 12,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Trzemeszno Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Trzemesznie pełni istotną rolę w rejestracji i dokumentowaniu ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Trzemesznie opiera się na przepisach prawa, które regulują proces tworzenia i przechowywania oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami. W ramach swoich zadań USC Trzemeszno rejestruje urodzenia, przypisuje wybrane przez rodziców imiona oraz wydaje akta urodzenia. Dodatkowo, USC Trzemeszno rejestruje małżeństwa, zawiera związki małżeńskie, rejestruje rozwody i zgony. Pracownicy Urzędu dbają również o aktualizację i archiwizację dokumentów oraz służą informacją na temat stanu cywilnego osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Trzemesznie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Trzemeszna pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Trzemeszno

Liczba wyświetleń: 382Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS